Szakdolgozat, diplomamunka elektronikus példányának leadása a választott szakirányt oktató tanszékeken PDF formátumban

Szakdolgozat, diplomamunka elektronikus példányának leadása a választott szakirányt oktató tanszékeken PDF formátumban

 

A 2019/20. tanév őszi félévében már nem CD mellékletként kell a szakdolgozat/diplomamunka elektronikus példányát leadni, hanem PDF formátumban a választott szakirányt oktató tanszéken személyesen kell benyújtani.

 

Az elektronikusan elkészített diplomadolgozat leadásának követelményei:

  • az összes melléklettel egybefűzött egy PDF dokumentum,
  • a fájlnév a hallgató neve, Neptun-kódja ékezetek nélkül: Vezeteknev_Keresztnev_Neptun-kód,
  • vízjellel ellátott a szerzői jog védelme érdekében, melynek a szövege a hallgató neve,
  • nincs jelszóval védve,
  • tartalmazza a címoldalt,
  • tartalmazza a kitöltött és aláírt nyilatkozatokat.

 

A leadást a Tanulmányi Ügyrend 10. sz. mellékletének kitöltésével és aláírásával kell igazolni (word) (pdf)

Egyszerűsödött a kitöltendő és beadandó nyilatkozat is a diplomamunka, szakdolgozat eredetiségéről és nyilvános vagy korlátozott hozzáféréséről (word) (pdf)

 

Bármi kérdésük van az elektronikus diplomadolgozat leadással kapcsolatban, kérem keressék a szakirányt oktató tanszék illetékes kollégáját:

Tanszék neve Szakdolgozat feltöltés felelőse Elérhetősége
Biometria és Agrárinformatika Tanszék Ladányi Márta, Huszárszky Szilvia

ladanyi.marta@kertk.szie.hu

huszarszky.szilvia@kertk.szie.hu

Borászati Tanszék Kellner Nikolett kellner.nikolett@kertk.szie.hu
Dísznövénytermesztési és Dendrológiai Tanszék Kohut Ildikó kohut.ildiko@kertk.szie.hu
Genetika és Növénynemesítés Tanszék Benyóné György Zsuzsanna gyorgy.zsuzsanna@kertk.szie.hu
Gyógy- és Aromanövények Tanszék Pap Nóra pap.nora@kertk.szie.hu
Gyümölcstermő Növények Tanszék Froemel-Hajnal Veronika Mária  froemel-hajnal.veronika@kertk.szie.hu
Kertészeti Gazdaságtan Tanszék Váraljai Vivien varaljai.vivien@kertk.szie.hu
Műszaki Tanszék Varga Zsófia varga.zsofia@kertk.szie.hu
Növényélettan és Növényi Biokémia Tanszék Dorogi Barbara dorogi.barbara@kertk.szie.hu
Növénykórtani Tanszék Erőss Katalin eross.katalin@kertk.szie.hu
Növénytani Tanszék és Soroksári Botanikus Kert Somogyi Gabriella somogyi.gabriella@kertk.szie.hu
Ökológiai és Fenntartható Gazdálkodási Rendszerek Tanszék Csambalik László csambalik.laszlo@kertk.szie.hu
Rovartani Tanszék Schmidtka Zsuzsa schmidtka.zsuzsa@kertk.szie.hu
Szőlészeti Tanszék Varga Zsuzsanna varga.zsuzsanna@kertk.szie.hu
Talajtan és Vízgazdálkodás Tanszék Kardos Levente kardos.levente@kertk.szie.hu
Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék Pap Zoltán pap.zoltan@kertk.szie.hu

 

Köszönettel:

Dr. Geösel András
oktatási dékánhelyettes