Az Újpest FC pályagondnokot keres

Dolgozz az Újpest FC pályakarbantartó stábjában!

Feladatok:

pályarendszabályok betartatása
gyep nyírása
nyesedék eltávolítása a játékfelületről
kirúgott gyepfelületek pogácsázása, vagy visszahajtása
öntözés, öntözési napló vezetése
bárminemű rendellenesség észrevételekor (kártevő, kórokozó megjelenése a gyepfelületen) az illetékes személyek azonnali értesítése
bedobott szemét eltávolítása
a sporttelephez tartozó épület helyiségeinek felügyelete, tisztántartása
sportpályákhoz tartozó gépek tisztántartása, karbantartása, zsírozása

pálya vonalazása edzésre és meccsekre is
munkanapló pontos, naprakész vezetése
pálya környékének gyommentesítése (salak, betonszegély stb.)
kisebb szerelések elvégzése (szifoncsere stb.)
a közvetlen felettes által kitűzött egyéb feladat

Elvárások:

türelem, precíz és pontos munkavégzés
jó monotonitás és stressz tűrés

önálló, precíz munkavégzés
szombati munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Előny:

elhivatottság
állhatatosság
jó probléma megoldó készség
hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

fejlődési lehetőség a szakmán belül
tovább lépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Megyeri út 13., Szusza Ferenc Stadion

Azonnali munkakezdés, akár gyakornoki pozícióban!

Jelentkezz, ha megfelelsz az elvárásoknak, és ha szeretnél Magyarország egyik legrégebbi és legnagyobb múlttal rendelkező klubjánál dolgozni. Önéletrajzod az hr@ujpestfc.hu e-mail címre várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével.”

Angol nyelvű felhívás: PDF

magyar